PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Day
cy: Dyddiad

en: Week of @date
cy: Wythnos @date
