PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: View
eu: Bista

en: Day
eu: Eguna

en: Week of @date
eu: @date-ko astea
