PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: View
fi: Näytä

en: Day
fi: Päivä

en: Untitled
fi: Otsikoton

en: Week of @date
fi: Viikko @date

en: Next week
fi: Seuraava viikko
