PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: Day
he: יום

en: Week of @date
he: שבוע של @date

en: Previous week
he: שבוע קודם

en: Next week
he: שבוע הבא
