PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Day
hr: Dan
