PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Day
hy: Օր
