PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Day
id: Hari

en: No results found.
id: Tidak ada hasil
