PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Day
jv: Dina
