PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау
