PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Untitled
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲದ
