PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Day
ku: ڕۆژ
