PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Day
ml: ദിവസം
