PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Day
mr: दिवस
