PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Day
ne: दिन
