PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Schedule
nl: Inplannen

en: View
nl: Weergeven

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Day
nl: Dag

en: Channel
nl: Kanaal

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Previous week
nl: Vorige week

en: Next week
nl: Volgende week
