PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Day
nn: Dag
