PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
