PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
