PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: View
pl: Widok

en: API Key
pl: Klucz API

en: Day
pl: Dzień

en: Channel
pl: Kanał

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Week of @date
pl: Tydzień zawierający @date
