PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Day
fa: روز
