PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Predefinido

en: View
pt: Mostrar

en: Day
pt: Dia

en: Untitled
pt: Sem título
