PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Schedule
ru: Расписание

en: View
ru: Просмотр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Day
ru: День

en: Channel
ru: Канал

en: Untitled
ru: Без заголовка

en: Week of @date
ru: Неделя @date

en: Next week
ru: Следующая неделя
