PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Day
si: දවස
