PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Schedule
sk: Plán

en: View
sk: Zobraziť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Day
sk: Deň

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Week of @date
sk: Týždeň počnúc dňom: @date
