PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži
