PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Day
te: రోజు
