PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: View
tr: Görüntüle

en: Day
tr: Gün

en: Channel
tr: Kanal

en: Untitled
tr: Başlıksız

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı
