PHP Console (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Development
he: פיתוח

en: Post
he: הודעה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Session
he: תהליך

en: Variables
he: משתנים

en: Server
he: שרת

en: Loaded entities
he: ישויות טעונות

en: Logged user
he: משתמש מחובר
