PHP Console (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Development
hr: Razvoj

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Session
hr: Sesija

en: Variables
hr: Varijable
