PHP Console (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Session
kn: ಉಪಆವೃತ್ತಿ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
