PHP Console (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Post
lt: Įrašas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Session
lt: Sesija

en: Variables
lt: Kintamieji
