PHP Console (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Development
oc: Desvolopament

en: Post
oc: Postar

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Variables
oc: Variablas
