PHP Console (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Post
pl: Wpis

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Session
pl: Sesja

en: Variables
pl: Zmienne

en: Server
pl: Serwer

en: Cookie
pl: Ciasteczko
