PHP Console (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Post
ro: Postare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Session
ro: Sesiune

en: Variables
ro: Variabile
