PHP Console (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ
