PHP Console (7.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Development
no: Utvikling

en: Post
no: Publiser

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Session
no: Sesjon

en: Variables
no: Variabler
