PHP Console (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Development
vi: Phát triển

en: Post
vi: Bài gửi

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Session
vi: Phiên làm việc

en: Variables
vi: Các biến

en: Server
vi: Máy chủ
