PHP Console (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Development
da: Udvikling

en: Post
da: Indlæg

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Variables
da: Variable

en: Get
da: Hent
