PHP Console (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Development
fa: توسعه

en: Post
fa: پست

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Session
fa: نشست

en: Variables
fa: متغیرها
