PHP Console (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Post
hy: Գրառում

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Session
hy: Սեսիա
