PHP Console (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Post
hu: Tartalom

en: Not found
hu: Nem található

en: Session
hu: Munkamenet

en: Variables
hu: Változók

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Cookie
hu: Süti
