PHP Console (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Post
nl: Bericht

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Session
nl: Sessie

en: Variables
nl: Variabelen
