PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Continue
ar: متابعة

en: Role
ar: الدور

en: Entity
ar: الكيان

en: Reload form
ar: إعادة تحميل الاستمارة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
