PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Filename
be: Назва файла

en: Continue
be: Працягнуць

en: Role
be: Роля

en: Entity
be: Сутнасць

en: View mode
be: Лад выгляду
