PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
