PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Continue
cy: Parhau

en: Role
cy: Swyddogaeth
