PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: Filename
de: Dateiname

en: Continue
de: Weiter

en: Role
de: Rolle

en: Entity
de: Entität

en: File field
de: Dateifeld

en: Reload form
de: Formular erneut laden

en: View mode
de: Ansichtsmodus
