PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Image
es: Imagen

en: Default
es: Por defecto

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Continue
es: Continuar

en: Role
es: Rol

en: Entity
es: Entidad

en: Reload form
es: Recargar formulario

en: View mode
es: Modo de vista
