PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Filename
et: Failinimi

en: Continue
et: Jätka

en: Role
et: Roll

en: Entity
et: Olem

en: View mode
et: Kuvarežiim
