PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Role
gu: હોદો
